Jak często handlowcy Naprawdę Handluj?

Jeśli było spojrzeć na historię rachunku handlowym najbardziej nieudanych handlowców pierwszą rzeczą byłoby pewnie zauważyć, jest duża ilość egzekucji handlowych. I odwrotnie, jeśli spojrzeć na historię notowań większości konsekwentnie udanych handlowców będzie zapewne zauważy znacznie mniej Transakcje zostały zawarte w tym samym okresie czasu niż ich odpowiedniki nieudanych.

„snow-ball” efekt nadmiernej handlu

Jeśli już wokół rynku przez dłuższy czas już zapewne doświadczył efekt kuli śnieżnej nadmiernego obrotu. Co mam na myśli to jest; wprowadzić jeden handlu, że wiesz, że nie należy wprowadzać, ale z jakiegoś powodu to zrobić tak czy inaczej, a może ryzykować zbyt wiele na jednym handlu, ponieważ myślisz, że wygląda na to „nie można stracić”. Następnie można stracić na handlu, które weszły na kaprys lub która została załadowana się dalej. Gdy to się stanie, to prawie niemożliwe Wi?cej tu si? dla większości przedsiębiorców do opuszczenia swoich komputerów i nie handlować ponownie. Co zazwyczaj kończy się dzieje, że przedsiębiorca popełni „handel zemsty” i stara się odzyskać pieniądze po prostu stracił, bo wiedzą, równie? dobra wiadomo?? że notowane na głupiej przyczyny lub ryzykowali zbyt wiele.

Jednak ten handel zemsty prawie zawsze prowadzi do bardziej emocjonalnego handlu, a ten wzór będzie typowo samego paliwa, dopóki przedsiębiorca traci tak dużo pieniędzy, że są zmuszeni do zaprzestania działalności. Chodzi o to, że jest to bardzo śliskie zbocze po uruchomieniu nad obrotu i jeden towarowy emocjonalna może stać się dosłownie lawina nadmiernego obrotu, jeśli nie jesteś ostrożny. Dlatego jest bardzo ważne, aby zawsze handlu w zdyscyplinowany i spokojny sposób; za każdym razem wprowadzić handel powinien zadać sobie pytanie, czy spełnia kryteria planu handlowych lub jeśli działają emocjonalnie.

NIE TRADING jest opłacalna pozycji!

Inną rzeczą, którą będą w stanie zauważyć, jeśli spojrzeć na historię notowań żadnego konsekwentnie udanym przedsiębiorcy, jest to, że częściej mają dłuższe okresy czasu, niż można się było spodziewać, nie wprowadzając żadnych transakcji. To dlatego, że handlowcy wiedzą, że nie jest na rynku może być bardzo korzystne położenie i to częściej niż nie najlepszej pozycji, aby być w.

Rozważmy ten punkt, jeśli stracisz znale?? na tej stronie jest pieniądze, ponieważ nadmierne obrocie konta handlowego ma teraz znacznie mniej pieniędzy niż to miało miejsce przed wami nad -traded. Tak więc, jeśli wziąć pod uwagę punkt A swoją wartość rachunku handlowym przed nadmierną obrotu oraz punkt B swoją wartość rachunku handlowym po ponad-handlu, masz więcej pieniędzy na koncie w punkcie A, a więc po prostu nie być na rynku jesteś dalej wyprzedzeniem niż gdybyś się w obrocie. Tak, chodzi o to, że nie handel może być rzeczywiście bardzo lukratywny rzeczą do zrobienia, jeśli oznacza to, że jesteś unikając frywolne transakcji.

Wybrani przedsiębiorcy wiedzą dokładnie to, czego szukasz na rynkach

Gdy wiesz dokładnie, czego szukasz na rynkach jesteś znacznie mniej prawdopodobne, aby over-handlu. Dzieje się tak dlatego, gdy wiesz dokładnie, co chcesz rynek wyglądać przed wejściem trzeba będzie tylko się do winy, jeśli wchodzą na rynek w dowolnym innym momencie. Wiele nieudanych pierwotnego sygna?u handlowcy nie mają skutecznej strategii handlowej opanował i wskutek tego, że skończy się handel, co myślą, a nie to, co widzą.

Można patrzeć na wykresie cenowym i dodać do niej wskaźników i uzupełnić niemal nieograniczoną liczbę powodów, dlaczego można skoczyć na rynku w danym momencie. Jednak tylko dlatego, że można handlować w dowolnym czasie z pewnością nie oznacza, że powinieneś. Największe sukcesy przedsiębiorców handlu prostych strategii inwestycyjnych, które mogą być łatwo wyjaśnione do innych ludzi, którzy nic nie wiedzą o rynkach. Te sukcesy przedsiębiorcy następnie połączyć swoje proste, ale skuteczne strategie handlowe z intensywnym dyscypliny śledzić swoje plany zawodowe, zarządzanie ryzykiem i wykonaj 7 filary sukcesu.

Jeśli obecnie traci pieniądze na rynkach, spróbuj tego …

Jeśli obecnie traci więcej pieniędzy, niż robisz na rynkach prawdopodobnie okaże Kliknij tutaj du?o się, że jeśli tylko handlować rzadziej można zrobić znacznie lepiej. Pozwoli to, aby dowiedzieć się dokładnie to, czego szukasz na rynkach, dzięki czemu nie „make up” sygnały inwestycyjne, które nie są naprawdę krawędzi wysokiego prawdopodobieństwa. Tak więc, w efekcie zmniejsza się ilość transakcji, które można podjąć, ale można zwiększyć jakość nich. W świecie handlu, za każdym razem możemy zmniejszyć zamieszanie i emocji stawiamy się w bardzo dobrym stanie zarabiać konsekwentnie.

Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatny egzemplarz naszego Amazon Bestseller

Pobierz bezpłatny egzemplarz naszego bestsellera

Grab kopię Uwolnij moc Opcje binarne teraz!

Wpisz swoje dane poniżej

Nie będzie podać swoje dane do nikogo innego

Powered By PopUp Domination